На ПП «Мальховіце-Нижанковичі» планують облаштувати піший перехід

У пункті пропуску «Мальховіце-Нижанковичі», який буде збудовано на кордоні з Польщею, планують облаштувати необхідну інфраструктуру для пішохідного руху. Про це повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Відповідних домовленостей уже досягнуто з польською стороною. З українського боку - процедури на завершенні.«Висловлюю подяку Віце-прем'єр-міністру України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванні Климпуш-Цинцадзе, працівникам Міністерства закордонних справ за швидку підготовку документів. А також депутатам, які вболівали і жили цією ідеєю, вірили до кінця. У нас обов'язково все вийде», - зазначив Олександр Ганущин. Зазначимо, наприкінці минулого тижня в Будомєжі (РП) відбулося засідання комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури в рамках українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. За результатами засідання підтримали ініціативу щодо доцільності облаштування інфраструктури для пішого руху на МАПП «Мальховіце-Нижанковичі».

Відтак українська сторона розпочала внутрішньодержавні процедури, необхідні для внесення необхідних змін до Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Мальховіце-Нижанковичі».

 

Нагадаємо, 7 березня депутати Львівської обласної ради ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України про початок обміну нотами щодо відкриття пішохідного переходу на запланованому до будівництва МАППі "Нижанковичі – Мальговичі".

У Самборі горів автомобіль

02 травня 2024

01 травня об 11:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Самбір на вул. Шевченка, Самбірського району. Пожежа виникла в легковому автомобілі "Opel". Про це повідомляють у...

Пять із одинадцяти ОТГ Самбірщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі

25 квітня 2024

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг податкоспроможності бюджетів територіальних громад області за перший квартал цього року Натомість 9 ОТГ Львівщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі, з них 5 із...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4486
Перегляди статей
8340770

Please publish modules in offcanvas position.