За пересування без світловідбивачів пішоходам загрожує штраф

У патрульній поліції Львівської області зазначають, що світловідбивачі є ефективним засобом підвищення безпеки руху, - повідомляє Гал-інфо. Вони призначені для відбиття світлового променя в бік джерела світла з мінімальним розсіюванням.

Як передають патрульні, 25-30 метрів — це відстань, за якої пішохід видимий для водія автомобіля з увімкненим ближнім світлом фар. Натомість 130-150 метрів — це відстань, за якої видимий пішохід з флікером. Для водіїв, які їдуть з дальнім світлом фар, ця відстань сягає до 400 метрів.

Попри загрозу власному життю та здоров’ю, пішоходи, які не мають спеціальних жилетів, аксесуарів або одягу зі світлоповертаючими елементами, можуть понести адміністративну відповідальність за ст. 127 (Порушення ПДР пішоходами) КупАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі 255 гривень.

 

У Хирові згоріла господарська будівля

28 січня 2023

Пожежа виникла у місті Хирів на вул. Залізнична Самбірського району, в дерев’яній господарській будівлі, розміром 4х5 м. Як повідомили у пресслужбі ДСНС України у львівській області, повідомлення про пожежу надійшло...

За пересування без світловідбивачів пішоходам загрожує штраф

24 січня 2023

У патрульній поліції Львівської області зазначають, що світловідбивачі є ефективним засобом підвищення безпеки руху, - повідомляє Гал-інфо. Вони призначені для відбиття світлового променя в бік джерела світла з мінімальним розсіюванням. Як...

Please publish modules in offcanvas position.