Пошта обмінюватиме лампи

Початок програми з безплатного обміну ламп розжарювання на LED-лампи запланований на 1 січня 2023 року. Про це повідомила перша віцепрем’єр – міністерка економіки Юлія Свириденко в етері телемаратону, передає Економічна правда.

Люди віком від 18 років можуть прийти до відділення Укрпошти або залишити свою заявку спочатку на порталі "Дія", а потім фізично прийти до відділення Укрпошти та безплатно обміняти старі лампи розжарювання на нові LED-лампи.

Одна людина може замінити п'ять лампочок і таким чином зробити свій внесок у впровадження енергозбережних технологій у себе вдома, оскільки LED-лампи споживають у 7-8 разів менше електроенергії.

 

Рудківська громада отримала «Школярик»

26 вересня 2023

До громад Львівщини поїхали ще 9 шкільних автобусів. Новий транспорт замінить ті «школярики», які передали на потреби Збройних Сил, а також ті, у яких завершується термін експлуатації. Загалом цьогоріч для...

ЄІБ профінансує два проєкти в громадах Самбірщини

29 серпня 2023

Міжвідомча комісія з розподілу коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) погодила 140 проєктів на 1,5 млрд грн, серед яких 7 проєктів з Львівської області. У Самбірському районі - нове будiвництво мереж водопостачання...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4211
Перегляди статей
8054248

Please publish modules in offcanvas position.