У Кульчицях завелася лисиця з підозрою на сказ

У селі Кульчиці Самбірського району 16-річного хлопця вкусила у палець руки лисиця. Про це повідомила пресслужба Ралівської громади Самбірського району.

Через це, для запобігання виникненню та поширенню сказу тварин на території Ралівської ОТГ, комісія з питань ТЕБ і НС сільради зобов’язала Самбірську районну державну лікарню ветеринарної медицини терміново провести дезінфекцію будинку, де зафіксували випадок укусу, та прилеглих господарських дворів, здійснювати постійний епізоотичний нагляд за свійськими тваринами та розв'язати питання довакцинації свійських тварин у селі Кульчиці.

Крім цього, комісія доручила старості Кульчицького старостинського округу провести роз'яснювальну роботу з мешканцями села про виконання заходів щодо запобігання виникненню та поширенню сказу тварин.

 

У Хирові згоріла господарська будівля

28 січня 2023

Пожежа виникла у місті Хирів на вул. Залізнична Самбірського району, в дерев’яній господарській будівлі, розміром 4х5 м. Як повідомили у пресслужбі ДСНС України у львівській області, повідомлення про пожежу надійшло...

За пересування без світловідбивачів пішоходам загрожує штраф

24 січня 2023

У патрульній поліції Львівської області зазначають, що світловідбивачі є ефективним засобом підвищення безпеки руху, - повідомляє Гал-інфо. Вони призначені для відбиття світлового променя в бік джерела світла з мінімальним розсіюванням. Як...

Please publish modules in offcanvas position.