На території Турківської ТГ виявлено несанкціонований смітник

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області під час виїзду на територію Турківської ТГ Самбірського району виявили несанкціоноване сміттєзвалище.

Виявлено при дорозі між населеними пунктами Ясениця та Ясенка Стецьова в придорожніх кущах несанкціоновані локальні складування твердих побутових відходів (папір, пластик, склобій), орієнтовними розмірами 5м х 6м. Під час проведення візуального обстеження власника відходів не встановлено.

Інспекція звернулась до Турківської міської ради для вжиття заходів реагування та прийняття рішення згідно статтей 12, 21 Закону України «Про відходи».

У Хирові згоріла господарська будівля

28 січня 2023

Пожежа виникла у місті Хирів на вул. Залізнична Самбірського району, в дерев’яній господарській будівлі, розміром 4х5 м. Як повідомили у пресслужбі ДСНС України у львівській області, повідомлення про пожежу надійшло...

За пересування без світловідбивачів пішоходам загрожує штраф

24 січня 2023

У патрульній поліції Львівської області зазначають, що світловідбивачі є ефективним засобом підвищення безпеки руху, - повідомляє Гал-інфо. Вони призначені для відбиття світлового променя в бік джерела світла з мінімальним розсіюванням. Як...

Please publish modules in offcanvas position.