У Рудках футбольний турнір з нагоди Дня Державності зібрав команди 6 громад

У Рудках учора, 28 липня, з нагоди Дня Державності відбувся турнір з міні-футболу серед спортсменів 13-14 років. За нагороди, окрім спортсменів Рудківської громади змагались спортсмени Городка, Біскович, Ралівки, Нового Калинова та Самбора. Про це інформує прес-служба Львівської ОВА.

Ареною для змагань став спортивний майданчик поблизу Рудківської школи імені Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного. Його спорудили у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОВА. Схожі спортивні майданчики завдяки програмі є в кожній з громад, футболісти яких брали участь у турнірі.

«Ми часто говоримо про міжнародні перемоги та досягнення, та не менш важливо підтримувати громади, адже важко переоцінити значення та роль здорової, активної, патріотично налаштований молоді. Ми створили належну інфраструктуру і сьогодні бачимо результат: кожна з громад має команди, які показують гарну гру, мають бажання змагатись й розвиватись», – зазначає керівник управлінння молоді та спорту Роман Хім‘як.

Від Управління молоді та спорту й Львівського обласного центру «Спорт для всіх» та Рудківської міської ради переможці отримали нагороди та подарунки.

 

 

У Самборі горіла літня кухня

04 жовтня 2022

                                                          Вчора, 3...

ГО "ПОШУК ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ"  та  БФ"СІМЇ ДОСКІЧ" обмінялися подяками

01 жовтня 2022

"Навзаєм дякуємо ГО "ПОШУК ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ" за таку важливу роботу для країни, суспільства та кожного. Завжди готові підставити своє плече" - БФ"Сімї Доскіч"

Please publish modules in offcanvas position.