Розпочалась операція "Мак"

На території Львівської області правоохоронці розпочали операцію "Мак", метою якої є виявлення та знищення незаконних посівів нарковмісних рослин снодійного маку та конопель, встановлення осіб, які їх незаконно культивують, а також перекриття каналів надходження наркосировини у незаконний обіг. Про це інформує пресслужба Нацполіції Львівської області.

Поліцейські попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів маку та конопель на присадибних ділянках, дачах, в інших місцях. Посіви дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності.

У разі виявлення незаконних насаджень снодійного маку у кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин, власнику посівів загрожує адміністративна відповідальність згідно ст. 106-2 (Незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи конопель) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За незаконний посів понад сто рослин маку чи десяти рослин конопель законодавством передбачена кримінальна відповідальність за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Заходи триватимуть до 23 вересня.

Малеча Бісковицької і Самбірської ТГ отримали від БФ"Сімї Доскіч" мебельний презент

31 травня 2023

Сьогодні дитячі садочки Біскович, Воютич, Ланович і Стрілкович отримали від БФ"Сімї Доскіч" набір меблів із стільців, стелажів та рушникосушників. Керівники дошкільних установ подякували Юрію Доскічу за вчасно надану допомогу і підтримку.  

Уряд визначив підстави для звільнення від призову на строкову військову службу

31 травня 2023

30 травня Кабмін вніс зміни до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом. Зокрема визначено підстави для надання...

Статистика

Користувачі
37
Статті
4148
Перегляди статей
7951938

Please publish modules in offcanvas position.