У Самборі сповістять всім військовозобов'язаних про виклик до військомату

Міський голова Самбора Юрія Гамар 17 травня підписав розпорядження, згідно з яким у місті створюється спеціальна комісія, яка займатиметься оповіщенням військовозобов’язаних,- повідомляє сайт Самбірської міської ради.

"З метою своєчасного оповіщення військовозобов’язаних за викликом до Самбірського РТЦК та СП створити і затвердити склад комісії для здійснення оповіщення військовозобов'язаних про їх виклик до Самбірського РТЦК та СП" – йдеться в розпорядженні.

Комісія має здійснити оповіщення військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку в Самбірській територіальній громаді й за результатами своєї роботи скласти акти та зафіксувати в них факти порушень чинного законодавства у разі їх виникнення.

 

Малеча Бісковицької і Самбірської ТГ отримали від БФ"Сімї Доскіч" мебельний презент

31 травня 2023

Сьогодні дитячі садочки Біскович, Воютич, Ланович і Стрілкович отримали від БФ"Сімї Доскіч" набір меблів із стільців, стелажів та рушникосушників. Керівники дошкільних установ подякували Юрію Доскічу за вчасно надану допомогу і підтримку.  

Уряд визначив підстави для звільнення від призову на строкову військову службу

31 травня 2023

30 травня Кабмін вніс зміни до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом. Зокрема визначено підстави для надання...

Статистика

Користувачі
37
Статті
4148
Перегляди статей
7952121

Please publish modules in offcanvas position.