На Самбірщині три громади виконали річний план з надходження податків

На сьогодні із 73 територіальних громад Львівщини 50 (або 68%) вже виконали річний план з надходження податків до загального фонду бюджету. Нагадаємо, станом на 10 грудня таких громад було 32, повідомляє пресслужба ЛОДА.

До переліку громад, які виконали річний план за доходами, увійшли: Бісковицька, Ходорівська, Мостиська, Жовтанецька, Шегинівська, Кам’янка-Бузька, Радехівська, Городоцька, Добромильська, Добросинсько-Магерівська, Жидачівська, Золочівська, Івано-Франківська, Новояричівська, Оброшинська, Перемишлянська, Хирівська та Червоноградська.

«Із 23-х громад, бюджет яких за доходами ще не виконали, близько 15-ти мають усі можливості виконати план. Решта ж громад за ці кілька днів повинні привести свої планові показники у відповідність до реальних очікуваних надходжень», - зазначив заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос.

У Самбірському районі 11 ОТГ.

 

На Самбірщині згорів дах у будинку

26 січня 2022

Пожежа виникла в селі Бусовисько Самбірського району в одноповерховому дерев’яному житловому будинку, розміром 8х7 м.Як повідомляє пресслужба ДСНС України у Львівській області, повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку «101»,...

Самбірська громада на п'ятому місці у рейтингу громад Львівщини.

25 січня 2022

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення...

Please publish modules in offcanvas position.