У Добромилі нова українська школа у пріоритеті

Створення нового освітнього середовища в рамках найбільш дієвої реформи освітньої галузі - нової української школи й надалі залишається в пріоритеті.

З цією метою Добромильська міська рада у співпраці з відділом освіти, культури, спорту та туризму завершила закупівлі для початкової ланки наших навчальних закладів.

Фінансування видатків відбувалось за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету з розрахунку 90/10.

Це дало можливість придбати 15 комплектів комп’ютерного обладнання, дидактичні матеріали та одномісні парти зі стільцями.

Нова українська школа має на меті не тільки надання якісних знань але й формування умінь і навичок застосовувати їх в повсякденному житті.

На Самбірщині згорів дах у будинку

26 січня 2022

Пожежа виникла в селі Бусовисько Самбірського району в одноповерховому дерев’яному житловому будинку, розміром 8х7 м.Як повідомляє пресслужба ДСНС України у Львівській області, повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку «101»,...

Самбірська громада на п'ятому місці у рейтингу громад Львівщини.

25 січня 2022

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення...

Please publish modules in offcanvas position.