У Самборі напередодні зими збадають будинки на тепло

Не так давно Самбірська міська рада отримала сучасне обладнання для обстеження будівель. За допомогою приладів енергоменеджера можна виявити втрати тепла, зменшити використання енергоносіїв, а отже й усунути проблеми.

В межах тижня Німеччини в Україні та завдяки проекту просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність, що реалізується за підт-римки урядів Німеччини та Швейцарії, відбулося навчання для працівників бюджетних установ Самбірської громади.

Фахівці розповідали і вчили, як практично користуватися набором енергоменеджера та для чого це потрібно. Відзначимо, що завдяки комплекту приборів можна точно визначити ступінь освітленості та загазованості приміщення, температуру і втрати тепла, вологість повітря тощо.

Вже на практиці було продемонстровано, як працює обладнання. Обстеження приладами провели у СШ№8 Самбора.

"ВЗ САМБІРЩИНИ".

На Самбірщині вчаділа 49-річна жінка

27 листопада 2021

У селі Загір’я Самбірського району (Рудківська МТГ), отруїлась чадним газом мешканка приватного будинку 1972 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ. До будинку, який обладнаний газовою...

У Новосілках-Гостинних за 3 млн відремонтують дорогу

27 листопада 2021

Нове дорожнє покриття до початку грудня буде у межах села Новосілки-Гостинні на автомобільній дорозі Рудки – Хлопчиці.Зараз тут працює близько 10 одиниць техніки. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Шляховик -Т». Під...

Please publish modules in offcanvas position.