На Старосамбірщині дороги непридатні для школяриків

Станом на сьогодні 74 кілометрів доріг, по яких мають їздити шкільні автобуси, непридатні для проїзду. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Ще на попередній сесії Львівської обласної ради депутати звернулися з проханням проаналізувати стан доріг в області, де проходять маршрути "Школяриків".

За даними департаменту освіти і науки Львівської ОДА, протяжність маршрутів руху шкільних автобусів становить близько 17 тисяч км, з них 2793 км є у доброму стані, 8402 км – у задовільному, 5 303 км – у незадовільному та 74 км є непридатними для проїзду.

Найгірша ситуація зі станом доріг – у Бродівському, Старосамбірському, Жидачівському, Сколівському, Сокальському та Мостиському районах.

Цьогоріч для громад Львівщини закупили 23 шкільних автобуси.

На Самбірщині вчаділа 49-річна жінка

27 листопада 2021

У селі Загір’я Самбірського району (Рудківська МТГ), отруїлась чадним газом мешканка приватного будинку 1972 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ. До будинку, який обладнаний газовою...

У Новосілках-Гостинних за 3 млн відремонтують дорогу

27 листопада 2021

Нове дорожнє покриття до початку грудня буде у межах села Новосілки-Гостинні на автомобільній дорозі Рудки – Хлопчиці.Зараз тут працює близько 10 одиниць техніки. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Шляховик -Т». Під...

Please publish modules in offcanvas position.