Шість команд юних волейболістів ОТГ гратимуть у фіналі першої спартакіади Львівщини

У мІСТІ Новий Калинів Самбірського району завершилися відбіркові змагання з волейболу, Вони входили в програму Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед збірних команд територіальних громад.

На зональних змаганнях у Новому Калинові мірялись силами шість команд любителів гри над сіткою, а в Стрілках – п’ять. Відповідно призерами стали юні волейболісти з ОТГ Команрно, Біскович і Рудок, а також Борині,Стрілки і Добромиля.

За словами головного колосівця Самбірщини Руслана Хомина, у суботу, 23 жовтня, у спортзалі с. Воютичі серед цих шести команд буде визначено переможця першої молодіжної спартакіади.

Водночас у програмі Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед команд ОТГ входять вісім видів спорту.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

На Самбірщині вчаділа 49-річна жінка

27 листопада 2021

У селі Загір’я Самбірського району (Рудківська МТГ), отруїлась чадним газом мешканка приватного будинку 1972 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ. До будинку, який обладнаний газовою...

У Новосілках-Гостинних за 3 млн відремонтують дорогу

27 листопада 2021

Нове дорожнє покриття до початку грудня буде у межах села Новосілки-Гостинні на автомобільній дорозі Рудки – Хлопчиці.Зараз тут працює близько 10 одиниць техніки. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Шляховик -Т». Під...

Please publish modules in offcanvas position.