Наші шахісти серед кращих у області

18 - 19 вересня у Новояворівську, відбулися обласні змагання з шахів, в рамках проведення XXX обласних ігор Львівщини, ХІV обласні ігри ветеранів спорту та VІI спортивних ігор серед людей з інвалідністю. Повідомляє відділ у справах молоді та спорту Самбірської міськради.

Участь у змаганнях прийняли: у категорії «Дорослі» 17 команд; у категорії «Ветерани» - 13 команд, у категорії «Люди з інвалідністю» - 8 команд.

Наше місто представляли: Тимців Володимир, Іванішин Дмитро, Затварська Галина, Головчак Василь, Зайцев Олександр, Марак Олена, Ладанай Василь, Левінський Богдан, Бурмич Тамара.

За результатами змагань наша команда виборола у категорії «Ветерани» - І місце , а у категорії «Люди з інвалідністю» - ІІ місце.

 

 

У Великій Сушиці посадили пів гектара лісу

23 жовтня 2021

На теренах Хирівської ОТГ відбулась акція «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна». Поблизу села Велика Сушиця в лісовому кварталі 28 виділ 1 Старявського лісництва на площі...

У Самборі напередодні зими збадають будинки на тепло

23 жовтня 2021

Не так давно Самбірська міська рада отримала сучасне обладнання для обстеження будівель. За допомогою приладів енергоменеджера можна виявити втрати тепла, зменшити використання енергоносіїв, а отже й усунути проблеми. В межах тижня...

Please publish modules in offcanvas position.