В Мінсоцполітики пояснили, як оплачувати комунпослуги, якщо ще не нарахували субсидію

Якщо родині ще не нарахували субсидію, то їй варто сплатити обов’язковий платіж, вказаний у квитанціях за воду, світло та газ, спожиті у вересні. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«На випадок відсутності у платіжці розміру допомоги, субсидіантам рекомендовано сплачувати свій обов’язковий платіж», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що наразі управління соцзахисту населення працює над оформленням субсидій, розглядаючи в тиждень понад 100 тисяч заяв.

«Затримки в основному виникають через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті», – пояснили у відомстві.

У Мінсоцполітики нагадують: якщо управління соцзахисту населення прийняло в сім’ї документи на оформлення субсидії, то знижку на сплату компослуг родині призначать з моменту оформлення заяви.

«Відповідно, буде здійснено перерахунок з місяця призначення житлової субсидії», – йдеться в повідомленні.

 

На Самбірщині спіймали чоловіка, який зрубав ялинку

08 грудня 2023

Працівники Інспекції разом з поліцією та спеціалістами підприємства "Галсільліс", представниками лісової охорони філії "Самбірське ЛГ"ДП "Ліси України" провели патрулювання на території Самбірського району з метою запобігання несанкціонованої вирубки новорічних ялинок...

На Самбірщині виявили незаконну рубку 22 дерев

24 листопада 2023

Працівники Державної екологічної інспекції Львівщини здійснили виїзд на територію Добромильської міської ОТГ Самбірського району. Як інформує ДЕІ, поблизу села Солянуватка неподалік меморіалу «Біль Саліни» виявлено незаконну рубку 22 дерев різних порід....

Статистика

Користувачі
38
Статті
4293
Перегляди статей
8141303

Please publish modules in offcanvas position.