У Турківському районі скоротять відстань між селами на 15 кілометрів за  400 тисяч гривень

Профільна комісія Львівської обласної ради врахувала пропозиції, подані Турківською районною державною адміністрацією та департаментом доріг ОДА стосовно будівництва нової дороги до сіл Закичера і Буковинка. На ці потреби в обласного бюджету передбачено 400 тисяч гривень.

За словами голови Турківської РДА Олександра Лабецького, села Закичера й Буковинка належать до Комарницькоі сільської ради і знаходяться на відстані 2-3 кілометри від адміністративного центру.

Однак через бездоріжжя люди змушені були добиратися обхідними дорогами, долаючи при цьому понад 15 кілометрів. Тому РДА зважила на цю життєву проблему громади і буде її вирішувати.

Торік спільно з громадами сіл Комарники, Буковинка й Закичери розпочалось будівництво цієї дороги, спорудили міст.

«Крок за кроком змінюємо Турківщину, – сказав голова РДА Олександр Лабецький. – Впевнений, що дана дорога не лише покращить умови життя горян, а й сприятиме розвитку зеленого туризму та в майбутньому тут буде один із туристичних куточків Карпат».

На Самбірщині знайшли стару протитанкову міну

12 квітня 2024

Протягом вчорашньої доби, до рятувальників надійшло 3 повідомлення про виявлення боєприпасів часів II Світової війни. Про це повідомляють у ДСНС Львівської області. артилерійський снаряд знайшли під час проведення земляних робіт в...

Всі тергромади Самбірщини у першому кварталі виконали планове завдання з надходження податків

04 квітня 2024

Як повідомляє департаменту фінансів Львівської ОВА, Моршинська, Перемишлянська, Сокільницька і Великолюбінська ТГ не забезпечили виконання планових завдань з надходження податків і платежів до загального фонду бюджету за підсумками першого кварталу...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4435
Перегляди статей
8278536

Please publish modules in offcanvas position.