Львівська облрада замінить усіх головних лікарів генеральними директорами

Сьогодні, 17 січня, постійна комісія з питань комунального майна та приватизації у Львівській обласній раді підтримала Звернення Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА щодо реформування сфери охорони здоров’я та введення посади генерального директора у комунальних закладах охорони здоров’я. Відтак, рішення підготують та винесуть на розгляд сесії Львівської обласної ради - пише Гал-інфо.

Як пояснив представник департаменту, посаду головного лікаря мають намір замінити на посаду генерального директора. Призначення відбуватиметься на певний термін згідно результатів конкурсу на конкурентній основі.

Під час обговорення дехто з членів комісії мав зауваження, посилаючись на брак інформації та роз’яснень для громадськості цього питання. Зокрема зауваження стосувалися того, що вводиться посада гендиректора у той час, коли не скасовується посада головного лікаря.

Начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра запевнив, що це питання організаційного характеру і при підготовці проекту рішення усе буде враховано.

Депутати ж висловили побоювання, щоб у такий спосіб не роздувати штат закладів, коли посади будуть дублювати функції одна одної.

Бандра зауважив, що департамент конкретизує усі ці речі і відповідно з чинним законодавством керівники повинні будуть пройти конкурсний відбір.

Також комісія підтримала пропозицію депутата Інни Свистун врахувати те, щоб після введення посади генерального директора автоматично ліквідовувались посади функції яких дублюватимуться з ним.

У Самборі горів автомобіль

02 травня 2024

01 травня об 11:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Самбір на вул. Шевченка, Самбірського району. Пожежа виникла в легковому автомобілі "Opel". Про це повідомляють у...

Пять із одинадцяти ОТГ Самбірщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі

25 квітня 2024

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг податкоспроможності бюджетів територіальних громад області за перший квартал цього року Натомість 9 ОТГ Львівщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі, з них 5 із...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4497
Перегляди статей
8349545

Please publish modules in offcanvas position.