Львівська облрада замінить усіх головних лікарів генеральними директорами

Сьогодні, 17 січня, постійна комісія з питань комунального майна та приватизації у Львівській обласній раді підтримала Звернення Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА щодо реформування сфери охорони здоров’я та введення посади генерального директора у комунальних закладах охорони здоров’я. Відтак, рішення підготують та винесуть на розгляд сесії Львівської обласної ради - пише Гал-інфо.

Як пояснив представник департаменту, посаду головного лікаря мають намір замінити на посаду генерального директора. Призначення відбуватиметься на певний термін згідно результатів конкурсу на конкурентній основі.

Під час обговорення дехто з членів комісії мав зауваження, посилаючись на брак інформації та роз’яснень для громадськості цього питання. Зокрема зауваження стосувалися того, що вводиться посада гендиректора у той час, коли не скасовується посада головного лікаря.

Начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра запевнив, що це питання організаційного характеру і при підготовці проекту рішення усе буде враховано.

Депутати ж висловили побоювання, щоб у такий спосіб не роздувати штат закладів, коли посади будуть дублювати функції одна одної.

Бандра зауважив, що департамент конкретизує усі ці речі і відповідно з чинним законодавством керівники повинні будуть пройти конкурсний відбір.

Також комісія підтримала пропозицію депутата Інни Свистун врахувати те, щоб після введення посади генерального директора автоматично ліквідовувались посади функції яких дублюватимуться з ним.

27 лютого з аукціону продадуть земельну ділянку Рудківської ОТГ

20 лютого 2024

Земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності відбудуться 27 лютого 2024 року. Про це повідомляє прес-служба ЛОВА. Пропонована ділянка розташована на території: Рудківської територіальної громади...

У Самборі поблизу будинків виникла пожежа сухостою

15 лютого 2024

Вчора, 14 лютого, о 11:54 рятувальника повідомили про пожежу на відкритій території в м. Самбір на вул. Купилева Самбірського району. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4372
Перегляди статей
8220030

Please publish modules in offcanvas position.