До грудня всі школи повинні оприлюднити свої доходи

Згідно з новим законом про освіту, всі школи мають оприлюднити інформацію про надходження та використання коштів. Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України. Як заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, школи зобов’язані оприлюднювати фінансову звітність щодо фінансових надходжень та витрат закладу, незалежно від того, чи йдеться про державні кошти, чи про благодійні внески батьків.

"Прозора фінансова звітність, по-перше, допоможе нам оцінити, скільки реально коштів зараз українське суспільство вкладає у шкільну освіту і яку частку складає цей тіньовий бюджет освіти, а, по-друге, нарешті дати нашим батькам прозору картину того, на що витрачаються їхні кошти", – наголосила Лілія Гриневич.

За її словами, навчальні заклади мають час до 1 грудня, щоб оприлюднити цю інформацію.

Також Міносвіти планує запровадити відповідальність за неподання звіту про доходи: керівники закладів, які не виконають вимогу, мають отримати догану.

Новий закон про освіту Верховна Рада прийняла ще 5 вересня цього року.

 

 

 

 

 

 

 

На Самбірщині знайшли стару протитанкову міну

12 квітня 2024

Протягом вчорашньої доби, до рятувальників надійшло 3 повідомлення про виявлення боєприпасів часів II Світової війни. Про це повідомляють у ДСНС Львівської області. артилерійський снаряд знайшли під час проведення земляних робіт в...

Всі тергромади Самбірщини у першому кварталі виконали планове завдання з надходження податків

04 квітня 2024

Як повідомляє департаменту фінансів Львівської ОВА, Моршинська, Перемишлянська, Сокільницька і Великолюбінська ТГ не забезпечили виконання планових завдань з надходження податків і платежів до загального фонду бюджету за підсумками першого кварталу...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4443
Перегляди статей
8281412

Please publish modules in offcanvas position.