Ярослав Дубневич продовжує тиснути на районну газету

Воно по правді не так сам Дубневич, як тоті пташки з його гнізда. Я собі думаю, що пану Славку не до районки, хлопака має більшу мороку з генпрокураторов. А во його помічники, продовжують використовувати у районі його статус та все когось хочуть штуркнути. Мусимо помогти нардепу вчути правду про тотих горе помічників. Я юш не буду згадувати, коли вони робили медичні та ветеренарні запити, судилися з тими хто потерпів за фаму і всьо зійшло на пси. Як нардеп то не чув то юш не вчує. 

На той раз тоті його помічники, коли Львівщину засипало снігом, дописалися до того, шо в нашім районі спеціально не чистили дороги, аби не було сесії райради. Я троха дістав страха, бо думаю, а шо як завтра напишуть, шо Бог вступив в партію регіонів і закурив снігом дороги. А, ні, дали си на стримані. Сесію перенесли на середу.

 

Ліпши би їх знов закурило, бо чипили сі газети. Видите у газеті редакторка їдним реченням не добре згадала про їдного із пуцьвіріньків з Дубневичового гнізда. Я си думаю та ти йолопе, їден з другим, хто би про вас знав, якби не тота газета, шо з номера в номер писала, які ви патрійоти і як дбаєте за район. Зробите на копійку, а реклями хочете на сотку. На сесії договорилися до того, шо зачили вчити журналістів писати, бо видите тираж не добре пишут. Та ти штубаку їден з другим, шо би нарід газету передплачував та купував, то треба правду писати, а не всіляки реклямні байки про вас. Знали би ви люди добрі кілько то треба вкласти праці, аби тоті бздури, шо вони несуть з трибуни привести до якогось порядку, аби мож було, не червоніючи за тотих дупутатів, в газеті надрукувати. Ви знаєте, з півсотки дупутатів хіба но їден пробував сі заступити за газету. А решта так сі вправляли в ослоумію, шо не було ради, ше троха і ставали би редакторами. І всьо тото говорилося у прощений тиждень, про кобіту, якої не було, бо має вурльоп. Ви чуєте, так во, по завочи. Я си думаю, як дійде до виборів, як сі будете їй в вочи дивити. Зрештою, їм шо, плюй в вочи, вони кажут шо то дощ падає. 

Так і хоче сі написати, пане Славку Дубневич, та стульте писки тотим  всяким йолопам, бо вони ніхто і звати їх ніяк, а тота газета зробила вас народним дупутатом, а шо як Боже борони вибори будут дострокові, то до кого підете, аби про Вас написали як ви Україну будували, аби Вас знов обібрали до народних дупутатів.     

 {jcomments on}

Статистика

  • Користувачі 3
  • Статті 4453
  • Перегляди статей 8310412

Please publish modules in offcanvas position.