У грудні Самбірський район додатково отримає з бюджету Львівської області 13,5 мільйона гривень. Ці кошти будуть спрямовані на виплату заробітної плати та індексацію. Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на інформацію Олега Домчака – голови бюджетної комісії Львівської обласної ради. За словами голови районної ради Віталія Кімака, керівництво області у такий спосіб відзначило добрі справи, які реалізовані на Самбірщині. Зокрема, бралось до уваги те, що районний бюджет за доходами виконано на 108 відсотків. Чи не найбільше на Львівщині зроблено з оптимізації мереж бюджетних установ.Таким чином, на Самбірщину додатково надійде 6,5 млнгрн освітньої, 5,5 млн грн медичної субвенції та 1,630 млн грн стабілізаційної дотації.
Це дасть можливість покрити дефіцит коштів на виплату заробітної плати працівникам освіти, медицини та інших бюджетних установ, враховуючи і виплату їм індексації, на що було чимало нарікань.

