Минулої неділі на стадіоні у Старому Самборі відбулась повторна півфінальна зустріч ФК"Самбір" та ФК"Карєр" з футболу в рамках Кубка Львівської області. У першій зустрічі, у Самборі, земляки розійшлися з нульовою нічиєю. Відтак матч набував вирішального значення. Хтось повинен був покинути турнір. Дуже шкода, що сліпий жребій звів земляків у півфіналі.На 32 другій хвилині першого тайму футболіст "Карєру" Іван Колодій буквально грудьми загнав круглого у ворота самбірчан. Подальша гра між земляками пройшла на швидкісних курсах суперників. Нагоду відзначитись мали обидві команди. Ближчими до успіху були самбірчани. Однак спромоглися поцілити лише у штангу. Гра так і закінчилась з рахунком 1:0 на користь карєрівців. Слід зазначити, що суперники отримали по 2 жовті картки.
Самбірські вболівальники, яких до речі було більше аніж місцевих, поверталися додому засмученими. У них залишається надія на участь у Кубку аматорської ліги чемпіонату України, бо медалі у премєр-лізі області самбірчани навряд чи здобудуть. До честі президента ФК"Самбір" Ярослава Кузьмяка, він привітав колег із заслуженою перемогою, адже вперше за 4 роки футбольних баталій перемогли карєрівці. Нарікав на поганий стан футбольного поля, що правда, коли його клуб перемагав, то він якось цього не помічав.
Фінал Кубка відбудеться у Львові, 24 жовтня, на стадіоні СКА. Нашим суперником буде футбольний клуб з Куликова. Карєрівці цьогоріч уже зустрічалися із цим суперником у фіналі Кубка ім.Ернеста Юста. І, до речі, перемогли, правда лише по пенальті. Кращого аніж повторити весняний успіх восени, годі й побажати землякам.