Балога колонізовує Прикарпаття

 Особистий друг Медведчука, Кучми та Януковича, колишній член СДПУ(о) та одіозний «власник» Закарпаття, - тепер хоче поширити свій вплив і на Прикарпаття. Такі висновки напрошуються самі собою, адже вже кілька місяців поширюються чутки про те, що до Верховної Ради восени буде балотуватись сам Ігор Пукшин, близький друг і бізнес-партнер Віктора Балоги.

Про такі наміри, соратника Балоги і колишнього  кучмівського номенклатурника, свідчить і його повернення до виборчого округу з Києва. Відомо, що до складу округу входитимуть Турківський, Старосамбірський, Сколівський райони та місто Самбір. Саме в цих районах і активізувався 2 місяці тому Ігор Пукшин, роздаючи на право  і на ліво багатомільйонні «допомоги», встановлюючи дитячі майданчики та поширюючи через свої штаби інформацію про себе і свої досягнення перед жителями округу через дорогі глянцеві журнали, газети та рекламні листівки.

 

Що ж, купівля виборця – стала звичною практикою для кандидатів. Тому Ігор Пукшин на правильному шляху. У перемозі на виборах йому сприятиме і Віктор Балога, який виступає головним «спонсором» та «покровителем» Пукшина. Напрошується питання: «А чим вигідна перемога Пукшина для Балоги?». Перш за все, це захоплення бізнес-інфраструктури Прикарпаття, яка вже давно йому цікава. Ще за часів Віктора Медведчука, Балога намагався поширити свій вплив на Прикарпатті,  проте для цього йому не вистачало людини, яка б представляла його інтереси у Верховній Раді від Прикарпаття. Цього разу, такою людиною став Ігор Пукшин – давній соратник та бізнес-партнер Віктора Балоги.

Для Ігоря Пукшина підтримка Балоги є необхідним фактором, адже окрім фінансування виборчої компанії, колишній «есдек» допомагає і зв’язками. Нещодавні «дружні» матчі місцевих футбольних команд з гравцями ФК «Динамо», організовані нібито Ігорем Пукшином є яскравим прикладом надання йому такої допомоги. Адже відомо, що президентом ФК «Динамо» є Ігор Суркіс, - давній друг і політичний побратим Віктора Балоги та Ігоря Пукшина по партії СДПУ(о).

Окрім допомоги у організації схожих  футбольних матчів, на середину липня цього року очікується і особистий візит на Прикарпаття Віктора Балоги на підтримку Ігоря Пукшина.  От тільки чи зіграє така відкрита підтримка у плюс для Пукшина - невідомо. Скоріш за все, політтехнологи відмовлятимуть Пукшина від таких агітаційних заходів і пропонуватимуть йому і надалі роздавати матеріальні допомоги виборцям з метою «скупки» їх голосів на майбутніх виборах.

Таким чином, можна стверджувати, що вже сьогодні «сірі кардинали»  розпочали використовувати адмінресурс для «проштовхування» свого кандидата до Верховної Ради з метою проведення масштабної колонізації прикарпатських районів у близькому майбутньому. Судячи з усього, «проштовхнути» Ігоря Пукшина до ВРУ - не легке завдання для Балоги та політтехнологів, адже по цьому округу до Верховної Ради, швидше за все, балотуватимуться Андрій Тягнибок, Андрій Лопушанський, Орест Фурдичко та Михайло Гичка, які користуються значною підтримкою національно-налаштованих виборців. Тому одним «надаванням матеріальної допомоги» та «вишитою сорочкою» Ігорю Пукшину не обійтись.

 

ЮЛІЯ ГРИЩЕНКО

 

На Самбірщині знайшли стару протитанкову міну

12 квітня 2024

Протягом вчорашньої доби, до рятувальників надійшло 3 повідомлення про виявлення боєприпасів часів II Світової війни. Про це повідомляють у ДСНС Львівської області. артилерійський снаряд знайшли під час проведення земляних робіт в...

Всі тергромади Самбірщини у першому кварталі виконали планове завдання з надходження податків

04 квітня 2024

Як повідомляє департаменту фінансів Львівської ОВА, Моршинська, Перемишлянська, Сокільницька і Великолюбінська ТГ не забезпечили виконання планових завдань з надходження податків і платежів до загального фонду бюджету за підсумками першого кварталу...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4443
Перегляди статей
8281448

Please publish modules in offcanvas position.